Brak produktów do porównania

REALIZACJA DOSTAWY

 1. Sklep internetowy interJOKER.pl dołoży wszelkich starań, aby produkty widoczne w ofercie sklepu internetowego interJOKER.pl pokrywały się z bieżącymi stanami magazynowymi dystrybutorów sprzętu oferowanego na tej stronie.

 2. W przypadku niedostępności całości lub części towaru objętego zamówieniem, Kupujący zostanie o tym fakcie poinformowany. Do kupującego należy decyzja, co do sposobu realizacji zamówienia, tj. częściowej jego realizacji, wydłużenia czasu oczekiwania lub anulowania całości zamówienia.

 3. Produkty ze statusem Dostępność: NATYCHMIAST, znajduje się w magazynie Producenta lub Dostawcy i jest sprowadzany na zamówienie i doręczany do Kupującego w terminie około 2 do 7 dni roboczych.

 4. Zamówienia na wartość powyżej kwoty 2000 zł będą realizowane na odrębnych zasadach ustalanych w drodze konsultacji na płaszczyźnie Kupujący - interJOKER.pl.

 5. Jeżeli interJOKER.pl nie może zrealizować zamówienia (np. z powodu braku w magazynie i niemożliwości uzupełnienia stanów magazynowych, braku dostępności towaru u dystrybutora), niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie trzydziestu dni od zawarcia umowy, zawiadomi o tym Kupującego. Po zawiadomieniu umowa wygasa a strony są zobowiązane do wzajemnego zwrotu spełnionych świadczeń.

 6. Szczegółowe informacje dotyczące dostawy zostały zawarte poniżej, które stanowią integralną część niniejszego regulaminu:

  • Sklep internetowy interJOKER.pl prowadzi odbiór osobisty tylko i wyłącznie produktów firmy JANPOL.

  • Dane rejestracyjne firmy NIE są miejscem, z którego następuje wysyłka towaru.

  • Wysyłka towaru następuje bezpośrednio z magazynu dystrybutora lub producenta na wskazany przez Kupującego adres w formularzu zamówienia. Tym samym obniża to koszty wysyłki, jak również skraca czas dostawy, przez co Kupujący zawsze tanio i szybko dokona zakupów w sklepie internetowym interJOKER.pl

  • Dostawa następuje za pośrednictwem firmy kurierskiej, która dokłada należytej staranności aby produkt dotarł do Kupującego w pełni sprawny w nienaruszonym opakowaniu, zgodnie z zamówieniem złożonym w sklepie interJOKER.pl

  • Dostawa towarów realizowana jest tylko na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

  • Zakupiony towar jest dostarczany na adres dostawy wskazany przez Kupującego. Dostawa towaru następuje średnio w ciągu 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu interJOKER.pl Gdy zamówiony towar ma status: Dostępny 7 - 14 dni - dostawa nastąpi nie wcześniej niż po 7 dniach roboczych ale nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu interJOKER.pl. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia wynikającego z czynników niezależnych (np. brak towaru u dystrybutora lub producenta, końcówka serii, towar został skradziony lub uszkodzony w trakcie wysyłki), sklep internetowy interJOKER.pl poinformuje o tym fakcie Kupującego w dniu, w którym otrzyma taką informację na adres mailowy podany w trakcie składania zamówienia przez Kupującego.

  • Kupujący dołoży wszelkich starań aby być obecnym we wskazanym przez siebie miejscu (adres dostawy towaru) określonym w formularzu dostawy w dniu dostawy zamówionego produktu w sklepie interJOKER.pl. Jeżeli kurier nie zastanie Kupującego pod adresem dostawy, awizuje przesyłkę. Ponowna próba dostawy towaru nastąpi w ciągu następnych 48 godzin od daty wystawienia awizo. Jeżeli kurier nie wykona kolejnego skutecznego doręczenia (brak Kupującego pod wskazanym adresem w umówionych wspólnie godzinach pomiędzy Kurierem a Kupującym), nastąpi zwrot przesyłki do Sortowni, skąd Kupujący może sam ją odebrać na własny koszt (Koszty wysyłki nie zostaną zwrócone). W przypadku nie odebrania z sortowni do 3 dni (od ostatniej próby doręczenia) następuje jej zwrot do sklepu interJOKER.pl oraz anulowanie zamówienia. Kupujący zostanie obciążony Kosztami wysyłki produktu w obydwie strony jeżeli nie wykaże, że nieodebranie towaru nastąpiło bez jego winy.

  • W chwili odbioru przesyłki Kupujący powinien sprawdzić jej zawartość oraz czy opakowanie wraz z plombami i taśmami zabezpieczającymi nie uległy uszkodzeniu w trakcie transportu. W przypadku stwierdzenia rażącego zniszczenia opakowania i taśm zabezpieczających mogącego wskazywać na uszkodzenie zawartości przesyłki nie należy przyjmować przesyłki i w obecności osoby dostarczającej spisać protokół szkody.

  • W przypadku jakichkolwiek niejasności wynikających w momencie doręczenia należy natychmiast skontaktować telefonicznie ze sklepem internetowym jeszcze w obecności kuriera - telefon 722-187-136.

  • Czynności sprawdzające należy przeprowadzić niezależnie od stanu zewnętrznego opakowania w obecności kuriera.
    

 7.  KOSZTY DOSTAWY:

 

 


 

   Przedpłata

        9.50 zł przy wadze do   30kg

      25.00 zł przy wadze od   30kg  do  40kg

      35.00 zł przy wadze od   40kg  do  60kg

      95.00 zł przy wadze od   60kg  do  80kg

    105.00 zł przy wadze od   80kg do 100kg

    160.00 zł przy wadze od 100kg do 300kg

   Pobranie

      18.00 zł przy wadze do   30kg

      29.00 zł przy wadze od   30kg  do  40kg

      39.00 zł przy wadze od   40kg  do  60kg

      99.00 zł przy wadze od   60kg  do  80kg

    115.00 zł przy wadze od   80kg do 100kg

    185.00 zł przy wadze od 100kg do 300kg

   Karta kredytowa

    Koszt wysyłki jako przedpłata + 2,4% wartości kwoty przelewu z uwagi na fakt iż
    wszystkie nasze produkty zawierają domyślnie udzielony rabat 2,4%,
    który nie jest przyznawany w przypadku płatności kartą kredytową.

   Raty

    Opłaty takie same jak przy Płatności za pobraniem

 

8. Przy wymiarach przesyłek, przekraczających wymiary maksymalnych boków 140 x 80 x 80 cm ale sumarycznie nie większych nich 220 cm oraz wagę 30 kg, koszt wysyłki będzie ustalany indywidualnie dla każdego zamówienia, podobnie jak w przypadku wysyłek np:

 • Dwóch materacy,

 • Materaca ze stelażem,

 • Łóżko+materac.
   

10. UWAGA: Kurier wnosi przesyłki o wadze nie większej niż 30KG i wymiarach maksymalnych boków 140 x 80 x 80 cm ale sumarycznie nie większych nich 220cm.

11. Jeżeli przesyłka przekroczy wagę 100 kg, to wtedy zostanie wysłana na palecie - koszt z przedziału 100 do 300 kg. 

 • Jeżeli koszty wysyłki budzą wątpliwość prosimy o kontakt - poszukamy najtańszego i najbezpieczniejszego rozwiązania