0

Materac Janpol Klio

Materac Janpol Klio
ocena ocena ocena ocena ocena
cena: 439,00 PLN
Dostępność:
dostępny
Producent: Janpol 2
Status: dostępny od 3 do 21 dni
Wysyłka: Darmowa (przedpłata) Darmowa (pobranie)
Pokrowiec:
Wymiar:

Ilość sztuk: Ilość:
KALKULATOR RATALNY:
Opis produktu

Materac Klio z wkładem kieszeniowym (ok. 260 szt/m2, wysokość 12 cm). Każda sprężyna jest w osobnej kieszonce materiałowej, co zwiększa niezależność pracy pojedynczych sprężyn, a także poprawia elestyczność materaca. Wkład obustronnie obłożony jest pianką poliuretanową T 25 kg/m3 (2 x 2 cm). Materac jest rekomendowany jako rehabilitacyjny, ale również dobrze się sprawdzi dla osób nie borykających się ze schorzeniami. Materac dwustronny. Może być stosowany na stelażach regulowanych. Materac Janpol Klio objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.

 
T25 pianka poliuretanowa o gęstości 25 kg/m3. Materiał bardzo trwały, wytrzymały i elastyczny. Jego struktura zapewnia dobrą izolacje termiczną, a także jest odporna na odkształcenia pod wpływem nacisku.
SPRĘŻYNA KIESZENIOWA wkład tego rodzaju składa się z osobnych materiałowych kieszeni ze sprężynami w środku, połączonych ze sobą za pomocą kleju. Wkład tego typu cechuje wysoka elastyczność punktowa, co oznacza, że ugina się tylko w miejscu nacisku.
DWUSTRONNY symbol ten oznacza, iż materac może być użytkowany po obu stronach, co zwiększa jego żywotność.
STELAŻ REGULOWANY symbol oznacza możliwość używania materaca ze stelażami o regulowanych elementach.
MATERAC REHABILITACYJNY część materacy dzięki pozytywnym opiniom ośrodków rehabilitacyjnych oraz świadectwom instytucji certyfikujących uzyskało status materaca rehabilitacyjnego, co skutkuje obniżoną stawkę VAT (dot. materacy o wymiarach: szerokość 0,7-2 m i długości 1,7-2,2 m).
POKROWCE
Pokrowiec BIAXIAL materiał, który rozciąga się do 50% swoich wymiarów we wszystkich kierunkach i następnie wraca do wyjściowej formy. Sprawdza się szczególnie w materacach ergonomicznych dopasowujących się do kształtu ciała. Świetnie współgra ze stelażami regulowanymi oraz zwiększa elastyczność punktową. BIAXIAL to wyjątkowy wzór i kompozycja kolorów, a odpowiednia grubość dzianiny gwarantuje komfort snu. Możliwość prania do 30°C. Dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.
Pokrowiec RESTRETTO dzianina z dodatkiem włókien S.Cafe® wyprodukowanych przy użyciu technologii P4DRY™. Metoda ta pozwala na wykorzystanie osadu z parzonej kawy do produkcji włókien. To ekologiczne i pionierskie rozwiązanie do produkcji dzianin materacowych. Wspomniane włókna są trwałe, bezwonne oraz bardzo delikatne dla skóry. Absorbują wilgoć i regulują wilgotność w materacu. Możliwość prania do 60°C. Dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.
Pokrowiec BAMBOO wykonany z naturalnych włókien bambusa, co daje mu znamiona produktu ekologicznego. Posiada właściwości antybakteryjne. Cechą dodatkową tkaniny jest dobra przepuszczalność powietrza oraz wysoka higroskopijność. Jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Korzystnie wpływa na cyrkulację krwi w organiźmie. Możliwość prania do 60°C. Dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.
Pokrowiec ECOSPHERE TENCEL tkanina z surowca podlegającego regeneracji. Bardzo dobrze przejmuje i odprowadza wilgoć, ma właściwości "oddychające". Jest komfortowa i przyjemna w dotyku. Możliwość prania do 60°C. Dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.
Pokrowiec BODYFIT materiał o zróżnicowanej elastyczności, który świetnie się sprawdza do optymalizacji pracy strefowych materacy. Zwiększa właściwości biomechaniczne materacy o 10%. Posiada nowoczesny design. Możliwość prania do 60°C. Dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.
Pokrowiec MEDICARE SILVERPROTECT doskonały dla alergików. Posiada specjalną powłokę silverprotect, która daje ochronę przed bakteriami i niweluje zapachy towarzyszące rozwojowi drobnoustrojów. Materiał dostosowany do naturalnej flory skóry człowieka. Możliwość prania do 60°C. Dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.
Pokrowiec STRESSFREE materiał estetyczny i przyjemny w dotyku, bardzo przewiewny, jego zaletą jest odprowadzanie z ciała nagromadzonych ładunków elektrycznych. Zapewnia spokojny i głęboki sen. Osobom narażonym na stres pozwala się odprężyć i zrelaksować. Możliwość prania do 60°C. Dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.
Pokrowiec SENSOLUTION to wyjątkowa jakość i higiena użytkowania. Dzianina bardzo miękka i przyjemna, z wysoką absorpcją wilgoci. Pokrowiec antystatyczny i odporny na kurczenie. Wpływa na cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca i jest przyjazny dla środowiska. Jego zaletą niewątpliwie jest szybkie schnięcie. Możliwość prania do 95°C. Dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.
Pokrowiec JERSEY STANDARD DO PRANIA dzianina typu jersey przepikowana ociepliną. Materiał jest przyjemny w dotyku i praktyczy w użytkowaniu. Zmiana pokrowca standardowego na pokrowiec do prania skutkuje utratą stron letniej i zimowej. Możliwość prania do 60°C. Dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.
Pokrowiec ANTYALERGICZNY wykonany w technologii AEGIS Microbe Shield. Metoda AEGIS ma swoje zastosowanie przy produkcji tekstyliów medycznych służących do opatrywania ran. Ma za zadanie minimalizowanie ryzyka infekcji bakteriami i zarazkami z powierzchni rany. W procesie produkcji materiał zyskuje powłokę antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową i bezbarwną. Powłoka staje się częścią materiału, nie zmywa się i nie ściera. W przypadku pokrowca zapewnia bezpieczne środowisko snu, także w przypadku alergii. Możliwość prania do 95°C. Dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Podobne produkty


Kontakt ze sklepem